Hakkımızda

People in office

Hakkımızda:

Faaliyetlerine 1985 yılında 4 kamyonla şehirlerarası nakliyeciliği yaparak başlayan Yılmazlar Nakliyat kurulduğu günden bugüne kadar, çağımızın gerektirdiği şekilde yenilenmesini sürdürmüş ve filo sayısını 50 çekici yaparak hizmete devam etmektedir. Büyük projelerine ilk olarak 2000´li yıllarda imza atarak filoyu genişleterek ağır tonaj hizmetine başlamıştır.

Misyonumuz:

Türkiye’nin bir çok farklı noktalarında, yarattığımız lojistik çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini gerçeğe dönüştürmek. Tüm müşterilerimize aynı kalite de hizmet sunarak, aynı zamanda mutluluğu ’da taşımaktır. Lojistik sektöründe ki tüm parametrelere ve yeni teknolojik gelişmelere entegre olarak, sektörde ki hedeflerimizi sürekli yükseltmektir

Vizyonumuz:

Konteyner lojistik kimliğinde, müşterilerimize sunduğumuz yaratıcı çözümler ve alternatif taşıma sistemleriyle ülkemiz lojistik sektörünün en dinamik ve en kaliteli bir markası, Uluslararası arena da ise, en zor bölge ve koridorlara yaptığı pratik ve hızlı taşımalar ile Dünya lojistik markaları arasında yer almaktır.